VE DNECH 23.-27.8.2021 BUDE ORDINACE UZAVŘENA Z DŮVODU DOVOLENÉ.
Děkujeme za pochopení!
.
.
VÁŽENÍ PACIENTI,
REAGUJI NA CHOVÁNÍ NĚKTERÝCH MAJITELŮ ZVÍŘAT V ORDINACI ZA OBDOBÍ POSLEDNÍCH NĚKOLIKA MĚSÍCŮ. KVŮLI NÁKAZE COVID-19 JSEM JAKO NAPROSTÁ VĚTŠINA VETERINÁRNÍCH ORDINACÍ A KLINIK PŘISTOUPILA K OBJEDNÁVÁNÍ PACIENTŮ NA KONKRÉTNÍ ČAS. TENTO SYSTÉM ZDE BĚŽÍ UŽ BEZMÁLA ROK A VĚTŠINA MAJITELŮ SI TO POCHVALUJE. PACIENTY MÁM NAOBJEDNANÉ PO 15 - 20 MINUTÁCH PODLE ROZSAHU PLÁNOVANÉHO OŠETŘENÍ. TUTO SKUTEČNOST UVÁDÍM NA TĚCHTO STRÁNKÁCH UŽ OD LONSKÉHO ROKU, KDY ZÁROVEŇ PÍŠU, ŽE SAMOZŘEJMĚ OŠETŘUJI I NEOBJEDNANÉ PACIENTY. 
POKUD PŘIJDE NEOBJEDNANÝ PACIENT, V ČEKÁRNĚ SE PTÁM KVŮLI ČEMU PŘICHÁZÍ A INFORMUJI HO, ŽE JE PŘED NÍM V TUTO CHVÍLI 1-2 OBJEDNANÝ A POKUD POČKÁ, OŠETŘÍM JEJ TAKÉ.
.
STÁVÁ SE, ŽE NĚKTEŘÍ MAJITELÉ ZVÍŘAT TUTO INFORMACI NESOU NELIBĚ A NECHTĚJÍ PŘIJMOUT, ŽE I KDYŽ PŘIŠLI DŘÍVE, JE PŘED NIMI OBJEDNANÝ PACIENT. HÁDAJÍ SE, ŽE "MUSÍ 20 MINUT ČEKAT". 
ZDE ZMÍNÍM, ŽE POKUD NEOBJEDNANÝ ČLOVĚK PŘIJDE NA KLINIKU, MŮŽE ZDE ČEKAT I NĚKOLIK HODIN!
.
RÁDA BYCH UVEDLA, ŽE Z DŮVODU VYTÍŽENÉ KAPACITY, KDY MÁM NAOBJEDNANÉ PACIENTY 2-3 TÝDNY DOPŘEDU A OPERACE DOKONCE 4 TÝDNY DOPŘEDU, NEMOHU IHNED PŘIJMOUT PACIENTA, KTERÝ SE PO TELEFONU (I 20 MINUT !) DOŽADUJE OSTŘÍHAT PSOVI DRÁPKY , A TO " IHNED, NEJPOZDĚJI ZA 2 HODINY A URČITĚ JEŠTĚ DNES"! (CITUJI).
.
PROSÍM MAJITELE ZVÍŘAT, ABY MĚLI POCHOPENÍ POKUD NAPOPRVÉ NEZVEDNU TELEFON, ZROVNA OŠETŘUJI ZVÍŘE ČI OPERUJI,  MEZI PACIENTY VÁM ZAVOLÁM ZPĚT. 
STÁVÁ SE, ŽE MAJITEL TELEFON NEZVEDÁ, CITUJI, Z DŮVODU, "ABYCH NEČERPALA KREDIT",  A ČEKÁ AŽ DOZVONÍM. PAK MI VOLÁ ZPĚT, A TAKTO SE TO DĚJE  NĚKOLIKRÁT PO SOBĚ.  PROTO PROSÍM,  "NEŠETŘTE MŮJ KREDIT", PROTOŽE UŽ SE Z ČASOVÝCH DŮVODŮ NEMUSÍM DOSTAT K TOMU, ABYCH VÁŠ TELEFON NAPOŠESTÉ PŘIJALA.
.
DĚKUJI ZA POCHOPENÍ!
.
.
VÁŽENÍ PACIENTI,
PŘEDNOSTNĚ OŠETŘUJEME OBJEDNANÉ PACIENTY, OŠETŘUJEME SAMOZŘEJMĚ I NEOBJEDNANÉ. 
MOŽNOST OBJEDNÁNÍ PO TLF, SMS ČI E-MAILEM.
Děkujeme za pochopení.

Kontakt

MVDr. Petra Menclová
Ringhofferovo nám. 550, 251 68 Kamenice u Prahy
607 631554, 323 672487